“Замовниками є міжнародні злочинні угруповання, які займаються нелегальною доставкою людей до Німеччини. “

Європа толерантна: співробітники посольств ФРН у країнах колишнього СРСР видавали візи за хабарі

20-го грудня 2010,

Німеччина, співробітники посольств ФРН, видача в'їзних віз до Німеччини, порушення правил, отримання хабарів, Der SpiegelНІМЕЧЧИНА. — Співробітників цілого ряду посольств ФРН підозрюють у видачі в’їзних віз до Німеччини з порушенням правил і отримання за це хабарів. Про це в суботу, 18 грудня, повідомив на своєму сайті тижневик .

За даними видання, випадки виявлені в німецьких дипломатичних представництвах у країнах колишнього СРСР, а також у ряді держав Африки і Південної Америки.

У порушеннях підозрюють місцевих співробітників консульських відділів в посольствах ФРН, які в минулі два роки усвідомлено видавали візи для в’їзду до Німеччини, не зважаючи на недостовірні відомості, зазначені в анкетах. За це вони отримували хабарі в розмірі декількох сотень євро готівкою за кожну візу, повідомило видання з посиланням на берлінську прокуратуру.

Представник міністерства закордонних справ у суботу частково підтвердила повідомлення у . За її словами, в деяких випадках підозри підтвердилися. Співробітники консульств, винні в порушеннях, — всі вони не є громадянами Німеччини — були негайно звільнені. Представник МЗС також повідомила, що відомство тісно співпрацює з прокуратурою та федеральною поліцією.

За даними прокуратури, замовниками є міжнародні злочинні угруповання, які займаються нелегальною доставкою людей до Німеччини. Кілька жінок, які отримали таким чином візи, в результаті опинилися в публічних будинках Гамбурга.

Джерело

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: